محل تبلیغات شما
برداشت همسفر سمانه:

Image result for ‫آسیب دیدگی ورزشی+کنگره 60‬‎
درCD آسیب‌های ورزشی مسئله ای مورد بررسی قرار گرفت که به نظر من امروز همه ما به صورت آگاهانه یا غیر آگاهانه با آن درگیر هستیم. مسئله برتر بودن یا برترین بودن زمانی اتفاق می‌افتد که حس ما آلوده شده باشد و من دیگر احساس خوبی که در پس پرده کارهایم هست را نمی‌بینم و درگیر قیاس می شوم حال این مسئله در تمام زندگی من صدق می کند ممکن است در ورزش باشد یا آشپزی یا محل زندگی یا استعداد یا هر چیز دیگری که من دارم در این سی دی مثال ورزشی زده شد که انسان مادامی که از انجام کاری یا داشتن چیزی احساس رضایت و خوبی داشته باشد آن را به نحو احسن انجام می دهد اما زمانی که من در مقابل چندین نفر قرار می‌گیرم احساس ترس اضطراب و برتر بود حس من را خراب می کند و زمانی که حس من خراب شود انجام هر ممکنی که قبل از آن عالی بوده هم ناممکن به نظر می رسد زیرا من به طور خودکار وارد مرحله قیاس شده‌ام و ممکن است حتی برای برترین بودم به خودم آسیبهایی نیز بزنم. 

گفت‌وگوی شیرین با دستیار دیده‌بان؛ آقای حشمت جعفری

گزارش لژیون کمک راهنمای محترم خانم عاطفه

برداشت از سی دی اسیب های ورزشی(استاد امین)

مسئله ,حس ,زمانی ,ورزشی ,انجام ,کند ,زمانی که ,به نظر ,ممکن است ,سی دی ,حس من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها طراحی بنر, طراحی هیدر, لوگو, کارت ویزیت, پوستر,دانلود,آموزش فتوشاپ | رضا گرافیک بی اعصابی های یک دیوانه podezyto نا تنی stomanmasco Resin snow globes,coin banks,Christmas Tree Ornaments وبلاگ مهندسی برق و کامپیوتر سایت استقلال همراه اخبار روز باتصویر nuirofeldpar